top of page

PANDAMNED - FILM DOKUMENTALNY

PROSZĘ WYBRAĆ SWOJE NAPISY KLIKAJĄC NA PRZYCISK "CC" POWYŻEJ

Przez ostatnie dwa lata ludność świata znajdowała się pod urokiem koronawirusa. Ustanowiono reżimy nadzwyczajne, zlikwidowano swobody obywatelskie, zainstalowano programy nadzoru i wprowadzono bezprecedensowy globalny program szczepień.
 

Czy postępujemy słusznie, czy też zawarliśmy układ z diabłem w zamian za korzyści? Poprzez krytyczne głosy z różnych dziedzin wiedzy, PANDAMNED po raz pierwszy próbował namalować cały obraz i rzucić światło na ciemność. Stało się to bezlitosną inwentaryzacją naszych czasów, której organizacje globalne, rządy i wielkie firmy technologiczne wolałyby uniknąć.
 

Dokumentalista Marijn Poels zabiera widza w pouczającą podróż przez wyłaniający się absurdalny świat "New Normal" i jak możemy mu jeszcze zapobiec.

POBIERZ I WYDRUKUJ FILMPOSTER-VIDEOSTILLS
Poxy-Poster B FORMAT.jpg
VIDEOSTILLS DOWNLOAD.jpg

Ten film jest dla Państwa i wspierany przez wszystkich Państwa. Czy planują Państwo zorganizować własny prywatny/publiczny wieczór filmowy? W kinie, na podwórku, w lesie, czy przy grillu osiedlowym? Proszę po prostu to zrobić! Proszę napisać do nas krótką prośbę, aby otrzymać link do pobrania. Wyślemy Państwu film w wysokiej jakości za darmo i bez żadnych praw.

Anchor 2
Skontaktuj się z nami

send

BACKME-SQUARE.jpg

BACK ME

18-11-2021

Niezależna platforma dla twórców treści, gdzie mogą Państwo przekazać jednorazową darowiznę lub zostać miesięcznym sympatykiem (Holandia/Belgia)

GOFUNDME.jpg

FUND ME

18-11-2021

Oficjalna strona crowdfundingowa dla PANDAMNED, wydana tylko w języku niemieckim.

P.jpg

PAY PAL

18-11-2021

Przekaż jednorazowo lub regularnie darowiznę w walucie międzynarodowej

...lub przelać darowiznę bezpośrednio na konto:  Marijn Poels / z opisem "Pandamned" IBANCODE NL 79 RABO 0148 8009 98 (Rabobank NL) 

Bitcoin-btc-Logo.png
bc1qv04e6t2yc60e2hwquz7m9swaap09xqpwq5q6ej

MORE POELS STUFF

poster HEADWIND.jpg
TUHSPoster.jpg
B1-5-PD-POSTER.jpg
poster A3.jpg
bottom of page